Nowości

Nowa kolekcja wiosna - lato 2017 już dostepna!


Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową kolekcją - nowe kolory i wzory mamy nadzieję, że przypadną Wam do gustu.

Podstawowa kolekcja Tech Line Level 3, dzięki klejonym szwom i membranie (3000 g/m2/24h, 8000 mm) gwarantuje niezawodną ochronę przed wilgocią. Produkty z tej linii świetnie sprawdzą się podczas uprawiania różnego rodzaju sportów, jak i w codziennym użyciu. Obok tradycyjnych kurtek z poliestrowych stretchów znalazły się dopasowane, starannie wykończone soft-shelle i puchowe kamizelki. Atrakcyjna kolorystyka kolekcji bogata w zieleń limonki, żółć cytryny, turkus i pomarańcz wpisuje się w aktualne trendy na rynku odzieży sportowej. 

Firma Killtec, od lat przekonująca do siebie klientów technicznymi innowacjami oraz produktami wysokiej jakości w przystępnych cenach, na sezon wiosna - lato 2017 przygotowała bardzo szeroką ofertę na tyle zróżnicowaną, aby każdy znalazł coś dla siebie. Do tegorocznej kolekcji zostało wprowadzonych wiele nowości, klasyki zostały udoskonalone i zaprezentowane całkiem nowym świetle. Obszerna kolekcja zawiera podstawową ofertę, jak i propozycje dla bardziej wymagających użytkowników, których sprzęt musi spełniać najwyższe wymagania. Dla wszystkich pasjonatów wędrówek opracowana została kolekcja z grupy Outdoor.

Na szczególną uwagę zasługuje również kolekcja dziecięca. Znajdziemy w niej m.in. wyróżniające się na tle konkurencji lekkie kurtki w bardzo wyrazistych kolorach. Dzięki wytrzymałym materiałom i najlepszym membraną możemy być spokojni o swoje pociechy.

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z najnowszą kolekcją firmy KILLTEC. Znajdą ją Państwo w najlepszych sklepach sportowych. Ze swojej strony życzymy wielu pogodnych i bezpiecznych chwil. Wierzymy, że za sprawą odzieży Killtec nawet najgorsze warunki pogodowe przyjmą Państwo z uśmiechem.   

 

 --- KATALOGI --- 

 --- PRZEGLĄD KOLEKCJI --- 

 ---SIEĆ SPRZEDAŻY ---