Kurtka damska Killtec - Katlien

Kurtka damska Killtec - Katlien

Numer katalogowy: 
32372
Orientacyjna cena detaliczna (z VAT) PLN: 
1149.95

Kurtka damska Killtec – Katlien 32372

GRUPA: SKI HIGH PERFORMANCE

Wysokie parametry techniczne oraz wykończenie kurtki zapewnią wygodę oraz ochronę przed śniegiem i mrozem. Wykonana z wysoce oddychającego materiału jest wodoodporna co dodatkowo zapewnia maksymalne poczucie komfortu. Kurtka damska Killtec- Katlien posiada fartuch przeciwśnieżny chroniący przed zimnem i śniegiem. Lewy rękaw posiada kieszeń na Ski-pass co daje łatwy i szybki dostęp do karnetu. Odpinany i regulowany kaptur. Laminowane i odblaskowe zamki zewnętrzne dają lepszą widoczność na stoku. Klejone szwy zabezpieczają przed wilgocią i zimnem. Mankiety regulowane rzepami z dodatkowym materiałem na palec.

Właściwości:

  • membrana: 20.000 mm | 10.000 g/m2/24h
  • Techniczny materiał - tkanina jest oddychająca, wodoodporna i wiatroszczelna, a co za tym idzie zapewnia wszystko, czego na stoku potrzebuje aktywny narciarz, by cieszyć się zimą;
  • system funkcjonalnych, laminowanych kieszeni - pozwalają na wygodne przechowywanie potrzebnych drobiazgów;
  • wzmocnienia po wewnętrznej stronie nogawek - chronią materiał przed uszkodzeniem;

TECHNOLOGIE:

BREATHABLE -  ODDYCHALNOŚĆ

Poszukujesz odzieży która oddycha? Wykorzystywane przez nas materiały charakteryzują się wysokim współczynnikiem oddychalności od 3 000 do 20 000 g / m2 / 24h. Dzięki nowoczesnym membranom wilgoć transportowana jest na zewnątrz zapewniając Co więcej, niektóre kurtki mają dodatkowe otwory wentylacyjne. Tak więc nawet podczas intensywnej aktywności wilgoć nie zostanie uwięziona w twoich ubraniach.

WATERPROOF- WODOODPRONOŚĆ

Śnieżyca a może ogromna ulewa? Już nie musisz się martwić, nasze membrany zadbają o ciebie. W naszej ofercie ( z wykorzystaną technologią Waterproof) stosujemy parametry od 8.000 do 20.000 mm. Dodatkowo klejone szwy zabezpieczą miejsca najbardziej podatne na  przemakanie.

 

MATERIAŁ : 2-Way Stretch, 100% Polyester, breathable MIX PU lamination, water column 20.000 mm, moisture vapour permeability 10.000 g/m²/24 h / 4-Way Stretch, 90% Polyester, 10% Elasthan, breathable PU lamination, water column 20.000 mm, moisture vapour permeability 10.000 g/m²/24 h, critical seams taped, 100% waterproof LINING- Brushed Mesh, 100% Polyester / Mesh, 100% Polyester / MIX Taffeta, 100% Polyester FILLING 90% Down, 10% Feathers

Technologie

SKI HIGH PERFORMANCE

Linia produktowa stworzona z myślą o osobach bardzo wymagających, aktywnie uprawiający sporty zimowe.
Kolekcja najczęściej wybierana przez instruktorów i sportowców dla który liczy się funkcjonalność oraz każdy detal.

Podobne produkty