Kurtka dziecięca Killtec - Nessia Allover Jr

Kurtka dziecięca Killtec - Nessia Allover Jr

Numer katalogowy: 
35369
Orientacyjna cena detaliczna (z VAT) PLN: 
299.95

Kurtka dziecięca Killtec - Nessia Allover Jr

Kurtka dziecięca Nessia Allover Jr​ z kapturem sprawdzi się zarówno na szlaku w parku jak i podczas miejskich aktywności. Kurtka firmy Killtec spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowniczek, poszukujących wyjątkowo ciepłych, lekkich i komfortowych ubrań sportowych. 

Materiał zewnętrzny to Full Dull Polyester, wytrzymały i przyjemny w dotyku. Zastosowana membrana skutecznie chroni przed deszczem i wiatrem (10000 mm), oraz dzięki oddychalności na poziomie 3000 gr/m2, zapewnia optymalny komfort termiczny w zróżnicowanych temperaturach. Jako dodatkowe zabezpieczenie przed deszczem kurtka posiada klejone szwy, a sam materiał zewnętrzny wykończony jest specjalną apreturą poliuretanową zabezpieczającą przed przemakaniem.

WATERPROOF- WODOODPRONOŚĆ

Letni deszczyk a może ogromna ulewa? Już nie musisz się martwić, nasze membrany zadbają o ciebie. W naszej letniej ofercie ( z wykorzystaną technologią Waterproof) stosujemy parametry od 8.000 do 10.000 mm. Dodatkowo klejone szwy zabezpieczą miejsca najbardziej podatne na  przemakanie.

Technologie

TAPED SEAMS

Klejone szwy w połączeniu z techniczną membraną zabezpieczą przed przemakaniem.

water column 10 000

Podobne produkty