Kurtka dziecięca KLilltec - Danhy Jr

Kurtka dziecięca KLilltec - Danhy Jr

Numer katalogowy: 
35180
Orientacyjna cena detaliczna (z VAT) PLN: 
219.95

Kurtka dziecięca Killtec – Danhy Jr

Dziecięca kurtka techniczna Killtec to świetna propozycja dla aktywnych kobiet, które poszukują uniwersalnej i niezawodnej kurtki doskonale sprawdzi się zarówno podczas wycieczek czy lekkiego trekkingu, a także użytkowana na co dzień, w mieście.

Materiał zewnętrzny to Full Dull Polyester, wytrzymały i przyjemny w dotyku. Zastosowana membrana skutecznie chroni przed deszczem i wiatrem (8000 mm), oraz dzięki oddychalności na poziomie 3000 gr/m2, zapewnia optymalny komfort termiczny w zróżnicowanych temperaturach. Jako dodatkowe zabezpieczenie przed deszczem kurtka posiada klejone szwy, a sam materiał zewnętrzny wykończony jest specjalną apreturą poliuretanową zabezpieczającą przed przemakaniem.

WATERPROOF- WODOODPRONOŚĆ

Letni deszczyk a może ogromna ulewa? Już nie musisz się martwić, nasze membrany zadbają o ciebie. W naszej letniej ofercie ( z wykorzystaną technologią Waterproof) stosujemy parametry od 8.000 do 10.000 mm. Dodatkowo klejone szwy zabezpieczą miejsca najbardziej podatne na  przemakanie.

PACKABLE- SPAKUJ MNIE

Linia Packable została zaprojektowana z myślą o możliwości pakowania naszych kurtek i spodni w małą torebkę która nie będzie zabierać zbyt wiele miejsca w twoim bagażu.Co więcej produkty z serii Packable są: lekkie, wodoodporne, oddychające i odporne na wiatr.

Technologie

water column 8 000

Podobne produkty